Гуманітарний штаб Гірської міської військово-цивільної адміністрації в селі Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області отримав гуманітарну допомогу

Дата: 08.12.2022 14:37

У зв’язку з перебоями в електропостачанні, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, спричинену коронавірусом та можливі загрози ракетного обстрілу, видача допомоги розпочнеться ВИКЛЮЧНО по заздалегідь сформованими списками згідно з черговістю реєстрації у загальній обласній базі. Це означає, що перед отриманням Вам ОБОВ’ЯЗКОВО зателефонують працівники штабу та повідомлять, коли і як Ви отримаєте допомогу, а також повідомлять, які саме документи необхідні для її отримання. Допомога буде розподілена серед внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в залежності від ресурсів, яких вистачатиме.

Нагадаємо, хаб знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Богданівка, вулиця Шевченка, 32 Г. Графік роботи: з 09 до 13 години з понеділка по п’ятницю, контактні номери телефону +38 (073) 152 8404, +38 (067) 535 3811.

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на Вашу повагу до наших співгромадян та працівників гуманітарного штабу.