Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2022 06:45

Шановні військовослужбовці, захисники та захисниці України!

Для всіх нас висока честь бути Громадянином України, де є така армія, де є такі командири, такі воїни. Бо саме український Воїн зберігає незалежність України, за яку віками боролися наші пращури.

Сьогоднішній День ми зустрічаємо в особливих умовах, коли десятки тисяч офіцерів і солдатів героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. У нелегкий для країни час Ви героїчно боронити рідну землю від ворожої навали, ризикуючи власним життям, зберігаючи вірність військовому обов’язку, гідно та віддано служите українському народові.

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих Героїв і низько схиляю голову. Саме у цей складний для нашої країни час ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Вірю, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України.

В цей святковий день щиро вітаю кожного захисника і захисницю з Днем Збройних сил України. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Бажаю Воїнам із честю пройти складні випробування, які випали на долю України, а Вашим сім’ям – скорішого повернення із перемогою Героїв додому!

Слава Україні!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО