Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2022 06:45

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято тих, кому не байдуже, хто віддає своє серце, час і сили, щоб допомогти іншим.

Для України це свято є  важливим і актуальним. Від початку повномасштабної війни волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Сьогодні це один із символів віри та незламності духу нашого народу. Сміливість та патріотизм волонтерів є новою сторінкою в історії країни.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху. І дуже приємно, що сьогодні лунають не лише вітання на Вашу адресу, а й слова подяки та визнання Вашої праці.

Тож, шановні волонтери, у цей святковий день щиро бажаю міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у Вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен Ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  винагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо України!

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ не здається та перемагає!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО