«Фінляндія та Україна - співпраця з відбудови, торгівлі та інвестицій»

Дата: 02.12.2022 16:58

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька разом з керівниками структурних підрозділів установи долучилися до Україно-фінського бізнес-семінару «Фінляндія та Україна - співпраця з відбудови, торгівлі та інвестицій». Організаторами заходу виступили Український союз промисловців і підприємців та Конфедерація фінської промисловості.

Сторони обговорювали масштабування фінської фінансової та інвестиційної допомоги задля відбудови української інфраструктури від наслідків війни. Також були представлені щонайменше 5 напрямів співробітництва, що мають взаємний інтерес. Мова йшла про інформаційні технології, енергетичну галузь, освіту, агропереробку та використання біотехнологій.

Представники фінської сторони зазначили, що Фінляндія продовжить підтримувати Україну та відзначили свій інтерес у подальшій співпраці в сфері енергетики, ІТ та організації спільних ланцюжків постачань товарів і сировини на ринок ЄС.