Комунікація – важлива складова розвитку громади

Дата: 02.12.2022 15:15

02 грудня «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно зі шведсько-українським Проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» проводили вебінар «Інформування, комунікація і залучення жителів громад до демократичних процедур в умовах воєнного стану». Начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Коваленко був запрошений до участі. До заходу також долучилися посадовці загального відділу установи.

Під час онлайн-діалогу спікер надавав актуальні роз’яснення та рекомендації щодо особливостей інформування, комунікації та використання механізмів участі. Зокрема, учасники обговорили цілі та завдання комунікації, цільові аудиторії громади, канали, інструменти та особливості інформування в умовах воєнного стану. Окремим блоком розглядалося питання важливості співпраці органів влади та жителів громад для участі в місцевій демократії.