Lugansk regional center of folk art запрошує долучитися до Інтернет-акції “Весела Маланка”

Дата: 02.12.2022 07:51

Нехай магія новорічних свят об’єднує і підтримує, попри всі труднощі. Акція має на меті збереження народних звичаїв, свят, традицій і обрядів, розвитку аматорського фольклорного, вокального та театрального мистецтва.

Приєднуйтесь, будь ласка, і ви з 14 грудня до 19 січня
Заспівати щедрівок та відтворити обряди зимового циклу запрошуються аматорські колективи, окремі виконавці установ культури, навчальних закладів, любительських об’єднань і клубів за інтересами, родинні колективи.
Питання щодо проведення акції та відеоролики надсилайте на електронну адресу: narodna.tvorchist@gmail.com
За інформацією прес-служби управління, культури, національностей, релігій та туризму Луганської обласної державної адміністрації