Маскувальні сітки роблять наших бійців непомітними для ворога

Дата: 30.11.2022 16:55

Внутрішньо переміщені особи з Гірської громади організували на Дніпропетровщині волонтерський рух «Крок до перемоги». Там активно займаються плетінням маскувальних сіток та «кікімор» для наших захисників. Ця важка праця потребує як людського ресурсу, так і велику кількість матеріалів для самого плетіння.

За час, коли йде війна, у нашої громади з’явилося багато друзів. Одними з них стали волонтери зі Львова. Локація з плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа» Львівського обласного молодіжного центру та Культурна Асоціація «Новий Акрополь» надали тону матеріалів для плетіння волонтерському руху «Крок до перемоги».

Гірська міська військово-цивільна адміністрація висловлює щиру вдячність за допомогу та підтримку! Низький уклін усім небайдужим, завдяки яким наш Народ бореться і переможе!