Протягом тижня понад 500 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації

Дата: 25.11.2022 20:37

У Полтавському хабі ВПО з Луганщини отримували продуктові набори, одяг та дитячі підгузки. Всі охочі також мали змогу отримати юридичні консультації від юристів системи безоплатної правової допомоги та ВБФ «Горєніє».

У той же час у Корсунь-Шевченківському відвідувачі забезпечувалися продуктами харчування, одягом, дитячими памперсами, правовою та соціальною допомогою від працівників штабу. Також відповідальні особи за роботу хабу провели зустріч з БФ «Право на захист», в результаті якої була досягнута домовленість про подальшу співпрацю. Разом з тим в рамках співпраці з БФ «Восток-SOS» були отримані гуманітарні набори, які будуть видаватися наступного тижня внутрішньо переміщеним особам певних категорій.

Не зупинялася робота і в інших хабах. Так, у Києві всі охочі отримували юридичні консультації та правову допомогу від начальника штабу та консультації від фахівця державної служби зайнятості.

Окрім того, у Богданівському штабі продовжилися консультації із гуманітарних та соціальних питань. У рамках співпраці відбулася зустріч з представником Павлоградського міськрайонного центру зайнятості, на якій були обговориені актуальні вакансії для ВПО та осіб з інвалідністю. Також благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Донецьк» видала паливні брикети внутрішньо переміщеним особам з уразливих категорій, які проживають у негазифікованих будинках у Богданівці.Фото без опису