У Богданівці розпочалася видача паливних брикетів

Дата: 22.11.2022 18:03

В рамках співпраці Гірської міської військово-цивільної адміністрації та благодійної організації «Благодійний фонд "Карітас Донецьк"» у селі Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області проходить видача паливних брикетів внутрішньо переміщеним особам з уразливих категорій, які проживають у негазифікованих будинках. Цього тижня їх вже отримали 5 домогосподарств, ще близько 30 отримають до кінця місяця.

Як зазначалося вище, ця допомога надається Міжнародним гуманітарним фондом «Карітас Донецьк» за проєктом #Emergency_appeal #Надзвичайне_реагування

Гірська міська ВЦА щиро дякує БО «Благодійний фонд "Карітас Донецьк"» за надану допомогу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Більш детальну інформацію про роботу благодійного фонду можна отримати на «гарячих» лініях за номерами телефону: +380 98 665 73 88, +380 95 459 55 20.