У Богданівці відбулася зустріч відповідальної особи за роботу гуманітарного штабу з представниками благодійного фонду «Право на захист»

Дата: 16.11.2022 20:34

В рамках розширення партнерського співробітництва сьогодні, 16 листопада, відбулася робоча зустріч Наталії Степаненко, відповідальної за роботу гуманітарного штабу у Богданівці Дніпропетровської області, із представниками Благодійного фонду «Право на Захист». Головною метою зустрічі стало напрацювання майбутніх спільних заходів спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених осіб з Луганської області. Сторонами було обговорено спільні проєкти, які незабаром будуть реалізовані на базі Богданівського штабу, алгоритм взаємодії в умовах воєнного стану та попередні дати зустрічей.

Нагадаємо: БФ «Право на захист» спеціалізується з надання безоплатної правової допомоги та юридичних консультацій, здійснює виїзди до місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб з метою забезпечення доступу ВПО до якісної безоплатної правової допомоги.