У Сєвєродонецькій лікарні в Дніпрі можна безоплатно зробити УЗД, аудіометрію, плантографію, кольпоскопію, обстеження зору

Дата: 15.11.2022 13:41

КНП «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради зараз працює у м. Дніпро за адресою вул. Бригадна, 11 (район ТРЦ «Нагорка»).

Там приймають терапевт, педіатр, хірург, хірург дитячий, окуліст, невропатолог, невропатолог дитячий, кардіолог, кардіоревматолог дитячий, гінеколог, онкогінеколог, ендокринолог, інфекціоніст, ортопед-травматолог, отоларинголог дитячий.

У медзакладі за програмою медичних гарантій безоплатно проводять УЗД, аудіометрію, плантографію, кольпоскопію, обстеження зору на сучасному обладнанні (авторефрактометрія, периметрія та ін.).

А також лабораторні дослідження: клінічні, біохімічні, імуноферментні, на гормони щитоподібної залози, онкомаркери, інфекційну панель (вірусні гепатити, ВІЛ, опісторхоз, аскорідоз, токсоплазмоз, цитомегаловірус, бореліоз (після укусу кліща)) тощо.

Телефон реєстратури: 066 249 56 69.

Прийом ведеться як за попереднім записом, так і при безпосередньому зверненні до закладу.