Служба у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до вебінару «Права дитини в умовах війни»

Дата: 14.11.2022 14:19

Днями посадовці служби у справах дітей Гірської міської військово-цивільної адміністрації долучилися до вебінару на тему «Права дитини в умовах війни». Організаторами заходу виступив благодійний фонд «Восток SOS» в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo, при фінансовій підтримці Estonian Centre for International Development.

Під час вебінару учасники обговорили основні виклики і напрямки роботи відповідних служб під час збройного конфлікту. Увагу присутніх було зосереджено на питаннях забезпечення максимального захисту дітей під час окупації та збройних конфліктів. Зокрема, були обговорені питаннях прав дітей, захисту їх інтересів та гарантій під час воєнних дій та окупації відповідно до норм міжнародного гуманітарного права.