На цьому тижні близько 1300 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримали допомогу в гуманітарних штабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації
У Києві ВПО з Луганщини забезпечувалися продуктовими наборами, дитячими памперсами, отримували юридичні консультації та правову допомогу від начальника штабу. Також всі охочі мали можливість отримати консультації від спеціалістів державної служби зайнятості та головного управління Пенсійного фонду України у Луганській області.
Не зупинялася робота і в інших хабах. Так, у Полтаві відвідувачі отримували продукти харчування, одяг та дитячі підгузки, а також набори для облаштування побуту в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з гуманітарним центром Проліска-Полтава, за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентством ООН у справах біженців в Україні. Разом з тим, відвідувачі мали змогу отримати психологічну допомогу від ГО «Проліска».
В той же час у Хмельницькому та Корсунь-Шевченківському штабах ВПО з Луганщини продовжили отримувати допомогу у вигляді юридичних та соціальних консультацій, продуктів, одягу та дитячих засобів гігієни. А у Богданівському продовжилася реєстрація ВПО та надання різноманітних консультацій із загальних та соціальних питань.