ВПО з Луганщини продовжують отримувати допомогу

Дата: 09.11.2022 20:56

Протягом тижня понад 700 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області отримали допомогу в гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

Так, у Полтаві ВПО з Луганщини забезпечувалися продуктовими наборами, одягом та дитячими підгузками, а також наборами для облаштування побуту в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з гуманітарним центром Проліска-Полтава, за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентством ООН у справах біженців в Україні. Неоціненну допомогу у цьому надали Щастинська ВЦА та переселенці з Гірської громади. Також всі охочі мали можливість отримати психологічну допомогу від ГО «Проліска».

В той же час відвідувачі Київського штабу отримували продукти харчування, а також правову допомогу та юридичні консультації від начальника хабу. Разом з тим, відвідувачі мали змогу отримати консультації від спеціаліста державної служби зайнятості.

Не зупинялася робота і в інших хабах. У Корсунь-Шевченківському та Хмельницькому штабах відвідувачі продовжили отримувати допомогу у вигляді продуктів, одягу та дитячих засобів гігієни, а у Богданівському продовжилася реєстрація ВПО та надання різноманітних консультацій із загальних та соціальних питань.