За тиждень понад 900 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу в гуманітарних хабах при Гірській міській ВЦА

Дата: 04.11.2022 20:28

Упродовж цього тижня в Києві внутрішньо переміщені особи з Луганської області продовжили отримувати побутові набори, надані благодійним фондом «Українські ініціативи». Видавалися також продукти харчування, а всі охочі отримували юридичну допомогу та правові консультації від начальника штабу.

В той же час відвідувачі Полтавського хабу отримували продуктові набори, дитячі памперси та одяг, а також спальні набори в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з гуманітарним центром Проліска-Полтава, за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентством ООН у справах біженців в Україні. Також надавалася безоплатна правова допомога за потребою, яку відтепер зможуть отримувати ВПО в штабі за графіком.

Не зупинялася робота і в інших хабах. Так, Корсунь-Шевченківський та Хмельницький штаби продовжили забезпечувати вимушено переміщених громадян з Луганщини продуктами та одягом, а Богданівський – надавати різноманітні консультації із загальних та соціальних питань.