Робота гуманітарних штабів триває

Дата: 03.11.2022 07:51

Вчора у гуманітарних штабах при Гірській міській військово-цивільній адміністрації допомогу отримали понад 200 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Так, у Хмельницькому, Полтаві та Корсунь-Шевченківському продовжилася видача продуктових наборів та засобів гігієни (дитячі памперси). Окремо, всі охочі також отримували одяг. У Полтаві видавалися також набори для облаштування побуту в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з гуманітарним центром Проліска-Полтава за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентствв ООН у справах біженців в Україні, а у Богданівці надавалися консультації із загальних та соціальних питань.

В той же час, розпочалася видача продуктових набрів у Києві та продовжилася видача побутових наборів у рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Українські ініціативи».

Фото без описуФото без опису