Переселенці з Луганщини у Львові можуть отримати гуманітарну допомогу, а щочетверга - й консультації служби зайнятості

Дата: 28.10.2022 16:30

Жителі Луганської області, які перемістилися з тимчасово окупованої території до Львівщини, можуть отримати гуманітарну допомогу у Львові за адресою: вулиця Рудненська, 10.

Також у львівському гуманітарному штабі переселенцям надають консультації спеціаліста служби зайнятості.

Щочетверга прийом здійснюють представники Лисичанського центру зайнятості разом з місцевими колегами.

Фахівці інформують жителів Луганщини щодо послуг служби зайнятості, перспектив працевлаштування, вільних робочих місць, можливостей професійного навчання та інших питань.