У Дніпрі переселенців із Луганщини 27 жовтня консультуватимуть щодо алгоритму подачі звернення на отримання компенсації за зруйноване житло

Дата: 25.10.2022 22:12

27 жовтня о 10:00 на базі гуманітарного штабу Лисичанської міської військової адміністрації юристом благодійного фонду «Горєніє» буде проведено консультацію для ВПО з питань отримання компенсації за зруйноване житло, механізму отримання коштів, механізму подачі звернення на отримання компенсації.

Адміністратор ЦНАПу у м. Лисичанську також надасть роз’яснення щодо реєстрації повідомлення про пошкоджене або зруйноване нерухоме майно внаслідок військової агресії та переліку документів і відомостей, необхідних для цього.

Також під час заходу внутрішньо переміщені особи матимуть можливість індивідуально отримати безоплатну правову з будь-яких інших питань.

Запис за телефоном: +38050 524 00 17 - Інна Віталіївна.

Адреса проведення консультації: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 81.