Робота гуманітарних штабів триває

Дата: 25.10.2022 12:32

Вчора розпочалася видача гуманітарної допомоги у штабі Гірської міської військово-цивільної адміністрації в Корсунь-Шевченківському. Продуктові набори та засоби гігієни отримали понад 70 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які наразі мешкають у Черкаській області. Окремо, всім охочим було видано одяг.

Продовжилася робота і в інших хабах Гірської МВЦА. Так, на Хмельниччині здійснювалася видача продуктових та гігієнічних наборів, у Києві відвідувачі хабу отримували правову допомогу та юридичні консультації, а гуманітарним штабом у Богданівці була відправлена допомога певним категоріям громадян засобами поштового зв’язку.

Крім того, відповідальні особи за роботу хабу на Полтавщині спільно з посадовцями Щастинської МВЦА з 19 по 24 жовтня видали понад 1000 гуманітарних наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганщини.