Запрошуємо охочих прийняти участь в тренінгу «Фінансова грамотність»

Дата: 23.10.2022 14:13

Центр професійного розвитку «Back to work» на базі ХБФ «Хесед Бешт» запрошуємо охочих прийняти участь в тренінгу «Фінансова грамотність» від досвідченого коуча, бізнес-тренера та майстра своєї справи Тетяни Гончар.

Коли людина народжується, в ньому немає знань про особливості управління фінансами, тому йому приходиться усьому навчатися з нуля. І це нормально. Але справа в тому, що опановуючи вищу освіту, мало хто насправді вивчав дисципліни, пов’язані з тим як правильно себе вести в нестандартних фінансових умовах, навіть ті, хто отримали економічну освіту. А бути фінасово грамотною людиною це один з найважливіших навиків в сучасному світі.
Разом ми спробуємо навчитися правильно планувати свої витрати, щоб досягти фінансової стабільності
Чекаємо усіх, хто не боїться перемагати самого себе і досягати успіху.
Реєструйтеся за посиланням

Усі послуги в ХБФ «Хесед Бешт» надаються безоплатно.
Наша адреса:
м. Хмельницький, вул. Шевченка, 40/2
Телефон для довідок: 0673827200.
Тренінг відбудеться 26.10.2022 року 10-00 офлайн.
Тренінг реалізується Центром професійного розвитку «Back to work» м. Хмельницький за сприяння ХБФ «Хесед Бешт» та за всебічної підтримки організації World Jewish Relief (WJR, Великобританія).