Відбулася чергова онлайн нарада
Дата: 21.10.2022 20:45
Кількість переглядів: 178
21 жовтня керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів онлайн нараду з організаційних та кадрових питань.
Відповідно до порядку денного розглядалися питання організації роботи в гуманітарних штабах Гірської ВЦА, функціонування «гарячих» ліній та оперативного реагування на звернення громадян. Крім того, увагу присутніх було акцентовано на неухильному дотриманні виконавчої дисципліни, підготовці розпорядчих документів, дотримання норм діловодства у частині складання, оформлення і реєстрації службових документів.
За підсумками посадовці отримали доручення стосовно належної організації роботи хабів та «гарячих» ліній, а також ряд рекомендацій під час роботи із документацією.