Не стань жертвою торгівлі людьми

Дата: 18.10.2022 15:02

Торгівля людьми – це нагальна проблема сьогодення. Все більше людей у світі зустрічаються з цим ганебним явищем. Тому ця тема набирає великих обертів у виховній роботі закладів освіти Гірської громади.

З метою підвищення рівня поінформованості та усвідомлення проблеми торгівлі людьми, обговорення причин, форм та ознак цього явища, соціальний педагог Галина Гладка та практичний психолог Діана Чепель Золотівського ліцею №5 до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, що відзначається 18 жовтня, провели профілактично-просвітницький захід «Не стань жертвою торгівлі людьми» для здобувачів освіти 9-11-х класів.

Наприкінці заняття учні побажали один одному бути обачними, уважними та не потрапляти в подібні ситуації.