Робота в гуманітарних штаб продовжується
Дата: 18.10.2022 12:27
Кількість переглядів: 86
Вчора продовжилася видача продуктових та гігієнічних наборів внутрішньо переміщеним особам з Луганщини у гуманітарному штабі в Хмельницькому.
Не зупинялася робота також і в інших хабах ВЦА. Так, у Корсунь-Шевченківському, Богданівці, Києві та Полтаві продовжилася реєстрація та консультування з різних питань ВПО Луганської області. Разом з тим, в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Карітас Донецьк» вчора у Богданівці відбувся прийом та реєстрація з подальшим отриманням допомоги найбільш вразливих груп внутрішньо переміщених осіб Луганщини. Разом з тим планується відправка гуманітарної допомоги деяким категорія внутрішньо переміщених осіб засобами поштового зв’язку.