Програма «Прихисток»: Загальна сума на компенсацію витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб за серпень становить майже 117 млн гривень

Дата: 17.10.2022 10:00

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету понад 34 млн гривень на компенсацію витрат за серпень власникам житла, які прихистили вимушених переселенців.

Також за серпень часткову компенсацію витрат за 22 областями на загальну суму понад 82 млн гривень буде проведено коштом міжнародних благодійних організацій та громадських об’єднань, а саме: Товариством Червоного Хреста України.

Лише у серпні у межах соціальної програми «Прихисток» притулок отримали понад 385 тисяч тих, хто через війну втратив можливість жити у своїх власних оселях.

Зазначимо, що компенсацію власник житлового приміщення отримує виключно в безготівковій формі.

Раніше Уряд вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про збільшення вдвічі суми грошової допомоги (близько 900 грн) у період опалювального сезону власникам житла, які прихистили в себе вимушених переселенців.