В Україні створено понад 5 тисяч місць компактного поселення для мільйона внутрішньо переміщених осіб

Дата: 14.10.2022 15:30

На сьогодні 5 670 місць компактного проживання для переселенців прихистили близько 1 мільйона громадян.

В цілому в нашій країні через війну понад 7 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами. З них понад 1 мільйон – це діти.

Так, у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій областях перебуває 1,9 мільйона ВПО.

1,7 мільйона осіб обрали місцем тимчасового проживання захід України. Це Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Волинська області.

Північний регіон (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська області) прийняв 1,6 мільйона ВПО.

Центральний (Вінниччина, Черкащина, Кіровоградщина, Полтавщина) – 1 мільйон.

Південний (Одеса, Миколаїв) – 0,7 мільйона вимушених переселенців.

На сьогодні триває евакуація зі щойно звільнених від окупантів місць і з особливо небезпечних регіонів.