Понад 6 тисяч луганчан від початку війни звернулися на "гарячі лінії" обласного пенсійного фонду

Дата: 13.10.2022 15:39

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області, працюючи в умовах воєнного стану, оперативно надають консультації з питань пенсійного забезпечення.

По буднях (понеділок – четвер: з 8:00 до 17:00, п’ятниця: з 8:00 до 15:45) в управлінні працює телефонна «гаряча лінія», задіяні два номери телефонів: (068) 300-40-86 та (095) 802-61-38.

Зателефонувавши на них, кожен отримає вичерпну відповідь на запитання пенсійного спрямування.

Станом на 1 жовтня, на телефонні «гарячі лінії» Головного управління Фонду області звернулося 6227 осіб.

Усім надано роз’яснення з питань призначення та перерахунків пенсій, отримання пенсійних виплат через установи банку, роз’яснень діючого пенсійного законодавства, оформлення пенсійного посвідчення, виконання рішень суду військовослужбовцям, отримання допомоги на поховання, сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування тощо.