Якщо ви перехворіли на COVID-19, вам можна і треба робити щеплення від коронавірусу. Головне правило – почекайте 28 днів від появи перших симптомів хвороби, а потім вакцинуйтеся

Дата: 10.10.2022 10:10

Перенесений COVID-19 не гарантує, що ви не захворієте ще раз і перенесете захворювання легко. Тільки вакцинація захищає від важкої хвороби, ускладнень та смерті від ковіду.

Не відкладайте щеплення на потім, сподіваючись на природний імунітет. Зробіть первинний курс щеплення з однієї дози вакцини Janssen або двох доз будь-якої іншої антиковідної вакцини. А якщо ви вже маєте його, то не забудьте отримати перше, а згодом і друге бустерне щеплення.

Адреси та контакти пунктів щеплень від COVID-19 – https://vaccination.covid19.gov.ua/list