Педагогічні працівники отримали ноутбуки

Дата: 05.10.2022 21:09

В цей нелегкий для України час весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Партнери, небайдужі до проблем українців, роблять все, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Не залишилась поза увагою і освітянська сфера.
За підтримки Google та ЮНЕСКО розпочато забезпечення хромбуками закладів освіти. Проєкт є продовженням ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”, а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти і науки України з компанією Google та за підтримки Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.
03 жовтня 120 ноутбуків отримали педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Гірської територіальної громади Луганської області, які перемістилися у більш безпечні регіони України та продовжують дистанційно надавати освітні послуги учням громади.
Гірська міська територіальна громада висловлює щиру подяку за турботу і участь, за таку необхідну і важливу для нас підтримку.
Ми віримо, що освіта - найпотужніша зброя у будь-які часи. Нас не перемогти, адже ми сильні і ми - разом!