Відбулася серія обговорень управління міськими агломераціями

Дата: 30.09.2022 17:25

Заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря взяв участь у серії обговорень питань законодавчого забезпечення управління міськими агломераціями на основі співробітництва територіальних громад, які відбувалися 29-30 вересня онлайн. До заходу також долучився начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської МВЦА Віталій Коваленко.

Під час заходів учасники обговорили питання ініціації створення, принципів формування, повноважень та обов’язкових сфер компетенцій агломерацій. Розглядалися також принципи формування ради агломерації, її складу, вибору голови та спосіб ухвалення рішень. Окрему увагу учасників було зосереджено на інструментах заохочення з боку держави та можливих заходах примусу у разі неефективності чи порушень діяльності агломерацій.

Заходи проведені за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та у партнерстві з асоціацією «Київська агломерація».