Із 1 жовтня ПФУ виплачуватиме пільги та субсидії, із 1 грудня – ще й нараховуватиме

Дата: 30.09.2022 16:24

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України». Її оприлюднили на Урядовому порталі.

Згідно з положеннями нормативного акта Пенсійний фонд України, починаючи з 1 жовтня 2022 року, забезпечуватиме виплату житлових субсидій та пільг.

Функції з призначення субсидій та пільг перейдуть до органів Фонду з 1 грудня 2022 року.

З урахуванням зазначеного, постанова передбачає внесення ряду змін до нормативних актів Уряду, якими регулюються питання призначення та виплати субсидій і пільг.

З текстом постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/dVm2L8z