ВПО з Луганщини продовжують отримувати допомогу

Дата: 28.09.2022 20:15

Останніми днями більше ста внутрішньо переміщених осіб Луганської області отримали гуманітарну допомогу. Так, у Богданівському гуманітарному штабі ВПО Луганської області отримали одяг, а у Києві – останню партію продуктових наборів та засобів гігієни, які в рамках співробітництва були надані Благодійною організацією Восток SOS.

Разом з тим, в рамках співпраці Гірської міської ВЦА з благодійним фондом «Карітас Донецьк» вчора у Богданівці відбувся прийом та реєстрація з подальшим отриманням допомоги найбільш вразливих груп внутрішньо переміщених осіб Луганщини.

Тож, робота продовжується: днями до всіх гуманітарних штабів має надійти чергова партія гуманітарної допомоги. Розподілятиметься вона під протекцією Луганської облдержадміністрації за єдиним алгоритмом для всіх вимушених переселенців Луганської області.