Гірська громада-це Україна

Дата: 26.09.2022 17:13

#Гірська_громада_це_Україна

«НІ фейковому референдуму!!!» - під таким гаслом сьогодні відбулася акція протесту за участю жителів Луганщини, які були вимушені покинути свої домівки у зв’язку з окупацією російськими загарбниками південного сходу України.

Жителі Гірської громади вийшли на вулиці та провели мирну акцію протесту проти проведення псевдо референдумів, що влаштувала в поки що загарбаних українських областях окупаційна влада. Вийшли з українськими прапорами в руках та красномовними плакатами: «ні» війні, «ні» окупації, «ні» приєднанню до рф, та закликали земляків, які залишились з тих чи інших питань в окупованих містах та місцях, де точаться бої, у жодному разі не брати участі у фейковому голосуванні.

Нагадаємо, «голосування» на тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей розпочалося 23 вересня та триватиме до 27 вересня. Більш того – результат цього «референдуму» заздалегідь відомий: переважаюча більшість «проголосує» за вступ до рф.

Та ми знаємо справжні результати, тому й закликаємо всіх: убезпечте себе та своїх близьких від ворожих маніпуляцій, не беріть участі у квазіреферендумі!

Адже: ГІРСЬКА ГРОМАДА – ЦЕ УКРАЇНА! ЛУГАНЩИНА – ЦЕ УКРАЇНА!