Відбулася нарада з питань житлової проблеми громадян

Дата: 23.09.2022 21:46

Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря провів робочу нараду з питань житлової проблеми громадян. До участі у заході були запрошені посадовці відділу житлово-комунального господарства установи.

Ключовим моментом наради було опрацювання механізму забезпеченням тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб Гірської громади. З метою поступового вирішення житлової проблеми людей у доступних форматах, учасники заходу обговорили можливості створення як швидких, але тимчасових рішень, так і проєктів, націлених на довгострокову перспективу. Також було обговорено стан формування фонду житла для тимчасового проживання.

За результатами наради заступником керівника надано ряд доручень щодо вирішення актуальних проблемних питань ВПО.