ВПО з Луганщини продовжують отримувати допомогу

Дата: 22.09.2022 21:13

Останніми днями більше 150 внутрішньо переміщених осіб з Луганщини у київському гуманітарному штабі Гірської ВЦА отримали гуманітарну допомогу. Близько 50 осіб отримали її через АТ Укрпошта та ВАТ «Нова Пошта». Допомога була двох видів: продуктові набори із дитячим харчуванням та засоби гігієни. Слід зазначити, що допомогу у Київському штабі отримували не лише мешканці Гірської громади, а й тимчасово переміщені особи з Новоайдарської, Новопсковської, Кремінської, Лисичанської, Попаснянської, Рубіжанської, Сєвєродонецької та Троїцької громад.

Надання такої вкрай важливої допомоги стало можливим завдяки плідній співпраці Гірської ВЦА із нашими партнерами з Благодійної організації Восток SOS.

Продовжилася робота і в інших хабах Гірської ВЦА. Так, у Богданівці, Корсунь-Шевченківському, Хмельницькому та Полтаві продовжилася реєстрація та консультування з різних питань ВПО Луганської області. Крім того, всі охочі, а їх вже було близько 30 родин, змогли у гуманітарному штабі, що у Богданівці, отримати допомогу у вигляді одягу. В основному це були родини із дітьми.
На завтра у Київському хабі запланована видача допомоги працівникам СНУ ім. В. Даля, які виїхали з Луганської області та зараз мешкають у Києві та області.