Відбулося засідання Антикризового штабу
Сьогодні заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря взяв участь у розширеному засіданні Антикризового штабу з питань забезпечення функціонування в умовах воєнного стану базових експортоорієнтованих секторів економіки. Зустріч відбулася онлайн за участі Правління Українського союзу промисловців і підприємців, представників Верховної Ради України, Уряду, НБУ, структурованих організацій промисловців та роботодавців.
Під час заходу учасники дійшли висновку, що попри активізацію співпраці з європейськими партнерами щодо оптимізації логістики експорту української продукції та розблокування експорту через морські порти, аграрний сектор в умовах воєнного часу все ж таки є збитковим. Окрему увагу присутніх було зосереджено на спаді довоєнних потужностей українського виробництва, питанні падіння обсягів експорту металопродукції та логістичних проблемах в цілому.
Проаналізувавши вищезазначені проблеми, учасники засідання розглянули комплексні заходи з питань розширення виробництва, зміцнення експортного потенціалу, поглиблення переробки сировини та збереження кваліфікованого персоналу зазначених галузей.