Відбулася організаційна нарада
Сьогодні під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулася онлайн нарада з посадовцями структурних підрозділів установи.
Ключовим моментом наради було вирішення нагальних питань підтримки та забезпеченні потреб внутрішньо переміщених осіб з Луганщини. Зокрема, значну увагу учасників було зосереджено на вирішенні питань пошуку альтернативного житла для ВПО та окреслено ряд подальших кроків для оптимізації цього напрямку роботи. Також обговорено питання залучення міжнародних та благодійних організацій для забезпечення наших співгромадян різними видами гуманітарної допомоги. Окрему увагу було приділено питанню фіксації та реєстрації пошкоджених об’єктів житлового майна, комунальної власності та фонду культурної спадщини Гірської міської територіальної громади
Як завжди, за підсумками наради керівники структурних підрозділів отримали відповідні доручення із конкретними строками їх виконання.