До уваги внутрішньо переміщених осіб! ВАЖЛИВА інформація для тих, хто бажає отримати БЕЗОПЛАТНЕ житло в місті Полтава!

Дата: 18.09.2022 07:55

БО «Світло надії» організувала безкоштовне проживання в Шелтері для ВПО, а саме для жінок та жінок з дітьми до 15 років. В Шелтері створенні сучасні та комфортні умови проживання: нові меблі, двоярусні ліжка, постільна білизна, рушники, посуд для приготування їжі та столовий посуд. Кухня обладнана необхідною побутовою технікою: мультиварками, плитами, мікрохвильовими печами, електрочайниками, холодильниками. На території Шелтеру безкоштовний Wi-Fi.

В наявності холодна та гаряча вода, унітази та душова кабіна, пральна та сушильна машини, праска та прасувальні дошки.

Мешканців Шелтеру буде забезпечено одноразовим гарячим харчуванням від ресторану «Полтавська галушка».

Проживання в кімнатах від 6 до 14 осіб.

Детальну інформацію про Шелтер можна переглянути на сторінці Facebook БО «Світло надії» та на сайті.

Інформацію з приводу поселення можна отримати з 08 до 17 години за телефоном:

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція - телефонуйте!