Мінреінтеграціі – до мешканців звільнених територій: не повертайтесь на звільнені території передчасно!

Дата: 18.09.2022 12:00

Українці, які дочекались звільнення своїх міст та сіл, намагаються повернутись до власних осель. Втім, наразі це може бути небезпечно, зауважила віцепрем’єр Ірина Верещук під час інтерв’ю BBC Radio.

По-перше, триває розмінування звільнених територій.

По-друге, там розпочалось відновлення електропостачання, зв’язку, критичної інфраструктури. Але не все можна зробити негайно. Частина деокупованих територій зустріне зиму без світла й тепла.

По-третє, ворог оскаженів від своїх поразок та не полишає спроб зруйнувати цивільну інфраструктуру звільнених, постійно їх обстрілює з території рф.

«Розумію, що хочеться якнайшвидше побачити рідний дім. Але почекайте, не варто ризикувати та повертатись передчасно. Перезимуйте у безпечних умовах і чекайте на повідомлення від влади – вас обов’язково запросять. І це буде вже скоро!», – наголосила Ірина Верещук.