Відбулася нарада щодо потреб ВПО

Дата: 15.09.2022 21:37

14 вересня відбулася нарада заступника керівника Гірської міської ВЦА Олексія Невечері з керівниками структурних підрозділів установи.

Учасники заходу обсудили ряд нагальних питань щодо забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, обговорювалася програма «Захист та турбота» з адаптації та соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб Гірської міської територіальної громади, де пріоритетним є вирішення питання забезпечення ВПО житлом, сприяння їхньому працевлаштуванню, забезпеченню соціального захисту, надання психологічної допомоги та допомоги з адаптації у новому середовищі.
Окрему увагу учасників було зосереджено на соціальній інтеграції ВПО до життя у нових для них реаліях.
За підсумками наради були надані доручення продовжити роботу над розробкою програми «Захист та турбота» та залученні додаткових ресурсів і партнерів задля задоволення базових потреб вимушено переміщенних осіб Гірської міської територіальної громади.