Уряд підтримав Мінреінтеграції: дітей із ТОТ при отриманні паспорта пропонують реєструвати з батьками – так вони матимуть право на довідку ВПО

Дата: 14.09.2022 07:30

Діти переселенців із ТОТ чи зони бойових дій, що вперше отримують паспорт, тепер мають шанс на повний пакет соціальних гарантій від держави.

З такою ініціативою виступило Мінреінтеграції, команда якого розробила відповідний законопроєкт. Новація полягає у тому, щоб дітей із ТОТ і територій, де ведуться бойові дії, при отриманні паспорта не залишати без реєстрації, як є зараз. Адже так вони не можуть отримати довідку ВПО та відповідно – допомогу від держави, а також інші адміністративні та публічні послуги.

Пропонується реєструвати підлітків за місцем фактичного проживання батьків чи їхніх офіційних представників.

Сьогодні Уряд підтримав цю ініціативу Мінреінтеграції. Слово за парламентом.

Нагадаємо, з 1 жовтня внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати соціальні послуги за місцем перебування

Фото без опису.