ВПО з Луганщини продовжують отримувати допомогу

Дата: 13.09.2022 20:58

Протягом останніх двох днів у гуманітарних штабах Гірської міської військово-цивільної адміністрації - у Богданівці та Києві - гуманітарну допомогу отримало понад 150 внутрішньо переміщених осіб з Луганської області.

Отримати таку важливу для наших громадян допомогу стало можливим завдяки підтримці та плідній співпраці Гірської ВЦАіз Благодійним фондом Восток SOS.
Крім того, евакуйовані сім’ї з дітьми Гірської громади, які мешкають у селі Богданівка, отримали гуманітарну допомогу від громадської організації Аваліст. Це стало можливим за підтримки міжнародної гуманітарної організації IsraAid Germanу.
Також продовжується робота інших штабів Гірської громади і «Гарячих» ліній. Основними питаннями, що турбували наших співгромадян, були питання соціального та правового характеру.
Слід нагадати, що для отримання юридичних консультацій та правової допомоги  ВПО з Луганської області можуть звертатися на «гарячі» лінії за номерами: +38(097)6944096, +38(095)1427570