Електронне пенсійне, посвідка на проживання, документи англійською та шеринг авто в Дії - відповіді на поширені запитання про нові послуги

Дата: 13.09.2022 10:30

Оновили застосунок, а документи не перекладено?

Щоб перекласти документ іноземною мовою, потрібно натиснути на три крапки у правому нижньому куті документа та обрати Перекласти англійською. Все. Документ та повна інформація про нього перекладено.

Чому не всі дані в детальній інформації перекладено англійською?

Всю інформацію в Дію підтягують з реєстрів. Якщо в реєстрах міститься інформація англійською — документ покаже англомовний переклад, якщо ні — інформація відображатиметься українською. Наприклад, місце реєстрації наразі не вдасться перекласти, оскільки дані іноземною мовою відсутні в реєстрі.

Чому в пенсійному посвідченні немає фото?

У документах, які було видано до 2014 року, в реєстрі може бути відсутнє фото і саме тому воно не відображається в Дії. Для оновлення пенсійного посвідчення зверніться до будь-якого територіального органу Пенсійного фонду України. Також це можна зробити онлайн через Портал ПФУ та забрати документ у зручному відділенні Пенсійного фонду.

Чи відобразиться в застосунку посвідчення особи з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю?

Якщо українець є пенсіонером, отримує пенсію та має посвідчення, видане Пенсійним фондом України після 2014 року, — цифрове пенсійне підтягнеться в Дію. Якщо документ видано відділом соцзахисту — посвідчення не підтягнеться.