Жителі Гірської громади, що мешкають у Першотравенську, отримали гуманітарну допомогу
Сьогодні, 10 вересня, маже триста внутрішньо переміщених осіб з Гірської громади, що тимчасово мешкають у Першотравенську, отримали гуманітарну допомогу. Видача продуктових наборів здійснювалася працівниками Гірської міської військово-цивільної адміністрації, які закріплені за гуманітарним штабом у Богданівці.
На наступному ж тижні з Богданівського хабу засобами поштового зв’язку планується відправити ще близько двохсот продуктових наборів. Ця допомога буде направлена найуразливішим верствам населення Гірської громади, які наразі мешкають у різних областях України.
Гірська міська військово-цивільна адміністрація сердечно дякує нашим партнерам – Місії «Світло на сході» спільно з Місією «Сумка самаритянина», завдяки яким мешканці громади можуть отримувати допомогу! Сподіваймось на продовження плідної співпраці та укріплення теплих дружніх відносин!!!