Земельні ресурси – як основа ефективної релокації

Дата: 10.09.2022 18:42

Днями посадовці відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору, економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації взяли участь у онлайн тренінгу «Земельні ресурси – як основа ефективної релокації». Вебінар організовано «Асоціацією об’єднаних територіальних громад».

Під час заходу учасники розглянули питання зміни цільового призначення земельних ділянок, практичний алгоритм передачі в оренду без проведення торгів земельних ділянок державної та комунальної власності для розміщення виробничих потужностей, детально ознайомилися з випадками, в яких забудовникам необхідно мати висновок уповноваженого органу містобудування та архітектури тощо.

Окрему увагу слухачів було зосереджено на правилах розміщення тимчасових споруд та їх комплексів, призначених для життєзабезпечення (тимчасового проживання та обслуговування) внутрішньо переміщених осіб.