Ірина Верещук до мешканців ТОТ: «Не дайте використати себе у якості "живого щита"!»

Дата: 10.09.2022 12:30

Розлючені та налякані наступом ЗСУ окупанти застосовують найпідлішу «зброю» – заручників, за якими ховаються. Так, за даними Генштабу, в окремих районах Херсонщини ворог переходить до тактики тероризму стосовно мирних жителів.

За оперативною інформацією, в населеному пункті Велика Олександрівка загарбники використовують місцеве населення як «живий щит». Селище закрите на в?їзд і виїзд.

«Ворог підлий і безпощадний. Розуміючи, що не може дати відсіч ЗСУ, він прикривається життями цивільних людей. Не давайте йому такого шансу, не ставайте інструментом підлої війни проти України – евакуйовуйтеся вчасно! Вам обов’язково допоможуть!» – закликала мешканців ТОТ віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

Нагадаємо, з питань евакуації слід звертатися на гарячі лінії Мінреінтеграції:

- 15-48;

- +38 (096) 078-84-33 – гаряча лінія для дзвінків з-за кордону та з ТОТ, WhatsApp/Telegram/Viber.