Ірина Верещук до евакуйованих із ТОТ: Заклики окупантів повертатися назад – це пастка!

Дата: 10.09.2022 09:30

Окупанти закликають українців, які вже евакуювалися з ТОТ Харківської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей, якнайшвидше повертатись додому, повідомляє Генштаб ЗСУ. Кінцевим терміном вказують 1 жовтня. Ворог готується до так званих референдумів і намагається створити видимість великої «явки» народу.

Людей залякують, шантажують тим, що конфіскують їхнє майно та нерухомість, які залишилися на тимчасово окупованих територіях.

Варто пам’ятати, що це провокація. Разом з тим повернення на ТОТ – це небезпека для життя та великий ризик вже не виїхати звідти.

«Не вірте закликам і погрозам окупантів. Це пастка. Їхня задача – у будь-який спосіб примусити повернутися, їм потрібні «картинки» для їхнього фарсу. Дочекайтесь деокупації – це вже недовго. Не наражайте на небезпеку себе й рідних!» – закликала українців віцепрем’єр Ірина Верещук.