Ірина Верещук – до батьків школярів на ТОТ: «Захистіть дітей, виїжджайте!»

Дата: 01.09.2022 19:00

Віцепрем’єр Ірина Верещук повідомила, що цьогоріч рішення про формат проведення Першого дзвоника кожна територіальна громада ухвалювала самостійно, адже війна змінила формат шкільного свята.

На тимчасово окупованих територіях – особлива ситуація. Посадовиця радить організувати навчальний процес у режимі онлайн. Але найбільш вдалий і безпечний варіант – евакуація сімей із дітьми на підконтрольну Україні територію.

«Мінреінтеграції та Міносвіти спільно вирішили, що діти на ТОТ навчатимуться дистанційно у школах, що знаходяться на підконтрольних територіях. Їм викладатимуть вчителі, які фізично перебувають на них. Разом з тим вкотре нагадую батькам: кращий варіант захистити дитину – виїхати з нею на територію вільної України!» – зауважила Ірина Верещук.

Вона нагадала, що у разі виникнення проблем з виїздом слід телефонувати на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 15-48.