Пенсійний фонд України інформує

Дата: 31.08.2022 13:10

До обласного управління ПФУ можна подати виправлену інформацію по застрахованих особах стосовно коригування їх заробітної плати, строків перебування у трудових відносинах або ознак страхового стажу у період до 2010 року включно

Управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області здійснює свої повноваження в дистанційному режимі.

Підприємства, організації, установи та фізичні особи-підприємці Луганщини, у разі виникнення необхідності, можуть подати виправлену інформацію до Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування до 2010 року включно, по застрахованих особах (найманих працівниках), з метою коригування їх заробітної плати, періодів перебування у трудових відносинах або ознак страхового стажу, та у разі наявності первинних документів.

Звернутися із заявою для проведення перевірки можливо:

• через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, який працює цілодобово, за посиланням http://portal.pfu.gov.ua;

• надіслати заяву в сканованому вигляді або з електронним цифровим підписом на електронну адресу gu.lg@pfu.gov.ua