Навчальні заклади Гірської громади готуються до нового навчального року

Дата: 29.08.2022 18:41

Заклади освіти Гірської громади активно готуються до освітнього процесу, адже за кілька днів починається новий навчальний рік.

Так, сьогодні педагогічний колектив Гірського ліцею на нараді обговорював питання підготовки до роботи навчального закладу, розглядав питання щодо роботи вчителів у 5-х класах Нової української школи, а також зосередив увагу на особливостях організації освітнього процесу згідно з рекомендаціями МОН України.

У Золотівському ліцеї №5 відбулося засідання педагогічної ради, на якому обговорювалися особливості організації навчально-виховного процесу в 2022-2023 навчальному році. Також педагогічний колектив визначав пріоритетні напрями діяльності ліцею в умовах дистанційного навчання.