Ірина Верещук: На порядку денному - масово вакцинувати внутрнішніх переселенців від ковіду

Дата: 25.08.2022 19:40

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук провела робочу нараду за участі представників Міністерства охорони здоров’я та обласних військових адміністрацій, де вирішувалось питання вакцинації ВПО від COVID-19. Йдеться про вакцинацію переселенців в місцях їх компактного проживання. Така вакцинація є особливо актуальною напередодні нової хвилі цього захворювання нинішньої осені.

«Йдеться про медичний захист внутрішніх переселенців. Наші ВПО в місцях компактного проживання мають бути надійно захищені від COVID-19, а відтак – вчасно щеплені. Від цього залежить здоров’я десятків тисяч людей»,- наголосила Віцепрем’єрміністр.

За ініціативи Мінреінтеграції для своєчасного вакцинування внутрішніх переселенців будуть задіяні мобільні медичні бригади, які проводитимуть щеплення ВПО у місцях їх компактного проживання.